27 دسامبر

تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت مسیح و آغاز سال میلادی 2019

شرکت ایده آل سیستم به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت مسیح و آغاز سال 2019 میلادی  به تمام مسیحیان ایران در سرتا سر دنیا به ویژه ایران عزیزمان تبریک و شادباش می گوید.

از این رو سعی بر این داشته ایم تا خلاصه ای کوتاه از این جشن که برای اقلیتی از ایرانیان مهم بوده است ، توضیحات مختصری ارائه کنیم.

تاریخچه :

ولادت حضرت مسیح که همراه با آن آغاز سال میلادی جدید (شب ژانویه) را شامل می شود در هر ساله  مردم جهان با مذهب مسیحیت سعی در اجرای این آیین کهن و باستانی را به نحو احسن دارند.

در این شب که خانواده ها گرد هم آمده ، در کنار یکدیگر به شادی می پردازند ، بزرگان به کودکان در لباس معروف آن پیرمرد (بابانوئل یا پاپا نوئل) هدایایی اهدا می کنند.

یکی از رسوم زیبای این روزها کمک به قشر ضعیف جامعه می باشد ، بابانوئل که نماد مردی پر محبت در شب ژانویه می باشد دارای مشخصاتی از جمله : مردی مسن همراه با ریش های بلند سفید در لباسی (شنل) قرمز رنگ با کوله ای پر از هدایا می باشد.

 

 

بار دیگر شرکت ایده آل سیستم تولید کننده نرم افزارهای حسابداری یکپارچه و تحت شبکه ، به مناسبت آغاز سال نو میلادی 2018 به تمامی ایرانیان مسیحی عزیز تبریک و شاد باش اعلام می دارد و از خداوند منان خواستاریم که همیشه در کنار یک دیگر با شادی و موفقیت زندگی کنید.

Comment (6)
pakroyall.com
ژانویه 26, 2019

عاشق این وبسایت شدم من.عالی
هستید شما

پاسخ
admin admin
مارس 11, 2020

سپاس گزار

پاسخ
فالوور مکس
فوریه 17, 2019

بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

پاسخ
قیمت وانت آریسان
می 17, 2019

خیلی عالی بود.لایک داره

پاسخ
قیمت کاغذ دیواری
سپتامبر 17, 2019

تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

پاسخ
admin admin
مارس 11, 2020

ممنون از لطف شما

پاسخ

Leave A Comment