طراحی سایت با وردپرس

وردپرس پرکاربردترین نرم‌افزار برای طراحی سایت است. این سیستم با میلیون ها کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

ویژگی‌های وردپرس

امکانات فراوان وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیت‌های متنوع سبب می‌شود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایت‌های شخصی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های سازمانی و حتی طراحی فروشگاه اینترنتی به شمار برود.
وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات زیاد است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با اینترنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل می‌کند.

سئو وردپرس

وردپرس به صورت پیش‌فرض امکانات خوبی برای سئو در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر آن افزونه‌های متعددی برای بهبود و تکمیل این امکانات به رایگان در دسترس هستند. به همین دلیل در هنگام بهینه‌سازی موتور جستجو با استفاده از وردپرس نتایج خوبی قابل دستیابی است. وردپرس به دلیل توسعه‌پذیری بالا و قابلیت بهینه‌سازی‌های متعدد، از سایر عوامل سئو نیز به خوبی پشتیبانی می‌کند. اگر هدف از ایجاد یک سایت، جذب مخاطب از طریق سئو باشد، طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور به شمار می‌رود.

نحوه اجرا و طراحی سایت

1-نحلیل و مشاوره در خصوص نیاز های شما بر اساس هدف شما از طراحی سایت

2-انتخاب نام مناسب برای وب سایت و ثبت دامنه

3- تهیه هاست بر اساس نیاز شما

4-دریافت اطلاعات اولیه که می خواهید در سایت قرار بگیرد

5- طراحی اولیه سایت و تایید شما

6- طراحی و بارگذاری صفحات

7- تحویل وب سایت و آموزش شما جهت قرار دادن مطالب

برای مشاهده پکیج های طراحی سایت به صفحه مربوطه مراجعه نمایید

در صورت تمایل در قسمت تماس با ما می توانید ارتباط برقرار کنید .