16 فوریه

دریافت اطلاعات از طریق فایل اکسل در نرم افزار حسابداری

ورود اطلاعات در نرم افزار حسابداری با اکسل

نرم افزار اکسل از جمله برنامه های کاربردی مجموعه آفیس است که اکثر حسابداران  و مدیران مالی با آن آشنا هستند . و استفاده از صفحات گسترده این نرم افزار  را تجربه کرده اند.

همچنین با  وجود توسعه روز افزون  انواع  نرم افزار مالی ، بسیاری از حسابداران در کنار استفاده از نرم افزار حسابداری از نرم افزار اکسل نیز استفاده میکنند. به همین دلیل ارتباط دو طرفه و موثر بین نرم افزار مالی و نرم افزار اکسل میتواند برای حسابداران  و مدیران مالی بسیار کارا و راهبردی باشد.

اکثر برنامه های حسابداری موجود در بازار ایران در بخش گزارشات دارای خروجی اکسل هستند .اما کمتر نرم افزار حسابداری یافت میشود که در آن بتوان اطلاعات مورد نظر را از طریق  فایل اکسل در آن وارد و ثبت نمود.

در نرم افزار حسابداری  ایده آل سیستم این امکان فراهم شده است که کاربر علاوه  بر دریافت خروجی اکسل در بخش های مختلف گزارشات نرم افزار مالی، بتواند اطلاعات مورد نظر خود را توسط فایل اکسل در سیستم حسابداری وارد  و ثبت نمایید.

لیست کالاها،لیست مشتریان،فروشندگان ،کدینگ حسابها و سایر مواردی که در  شروع به کار  سیستم حسابداری مورد نیاز است به راحتی و از طریق فایل اکسل  در سیستم قالل ثبت میباشند.

همچنین  اسنادحسابداری و حتی فاکتورهای خرید و فروش و..  را را میتوان به سادگی از طریق فایل اکسل در نرم افزار حسابداری ثبت نمود.

این امر باعث میشود که کاربرانی که اطلاعات مالی خود را در نرم افزار اکسل دارند به راحتی بتوانند این اطلاعات را در برنامه حسابداری وارد نمایند .همچنین کاربرانی که میخواهند اطلاعات مالی را از نرم افزار  دیگری به نرم افزار حسابداری ایده آل انتقال دهند با دریافت خروجی اکسل از نرم افزار  قدیمی خود با سرعت و دقت بالا تمامی اطلاعات را به سیستم حسابداری ایده آل انتقال دهند.

ورود اطلاعات از اکسل
ورود اطلاعات از طریق فایل اکسل در نرم افزار حسابداری ایده آل

لازم به ذکر است که این امکان  هم در نرم افزار حسابداری ایده آل و هم در نرم افزار فروشگاهی ناپال در سیستم اضافه گردیده است

Comment (4)
buybacklinks.blogfa.com
فوریه 27, 2020

اقا خیلی وبسایتتون عالیه

پاسخ
admin admin
مارس 11, 2020

سپاس گزار

پاسخ
berna.ir
مارس 7, 2020

سلام.وبسایت جامعی دارید.واقعا ممنونم

پاسخ
admin admin
مارس 11, 2020

خواهش می کنم ما از شما ممنون هستیم که به ما سر میزنید

پاسخ

Leave A Comment