نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

قلب هر سیستم یکپارچه نرم افزار حسابداری مالی می باشد.

اطلاعات و کنترلهایی که از حسابداری مالی نشأت می گیرند به یک شرکت قدرت هدایت و مدیریت مطلوب را میدهد .

سیستم مالی ایده آل .net یک نرم افزار قابل اعتماد می باشد که گزارشهای حساس مالی مورد نظر را سریعاً در اختیارتان قرار میدهد تا بتوانید تصمیم گیریهای مدیریتی موفقی را داشته باشید .

امکانات کنترلی و امنیتی سیستم نیز به شما کمک می کند که اطلاعات شرکت خود را در یک سیستم منسجم نگهداری نمایید.

نرم افزار حسابداری مالی ایده آل در مدلهای متنوع جهت شرکتها و سازمانها با نیازهای مختلف طراحی شده است.

نرم افزار حسابداری

در همه مدلهای نرم افزار های حسابداری ایده آل امکان معرفی سرفصلهای ۷ سطحی حسابداری و گروههای حسابها پیش بینی شده است و امکان معرفی ۳ مرکز حساب ۷ سطحی موازی جهت هر سرفصل حسابداری ( ۳ حساب شناور ۷ سطحی ) از امتیازات ارزنده نرم افزار حسابداری مالی ایده آل .net می باشد.

در نرم افزار حسابداری مالی ایده آل کلیه گزارشها و صورتهای استاندارد مالی در سیستم پیش بینی شده است و در عین حال گزارشهای ویژه ای از جمله تحلیل و مرور حسابها جهت تحلیل گردش و مانده حسابها و میزان گردش هر حساب با هر مرکز ۱ تا ۳ در سیستم تعبیه شده است ، توسط گزارش تحلیل و مرور حسابها و مراکز میتوان نقطه شروع و پایان تحلیل حسابها را تعیین نمود ، بدین ترتیب امکان بررسی مانده و گردش مراکز ۱ ایکه که با یک حساب مرتبط هستند یا مراکز ۲ یا ۳ مرتبط با آن حساب و یا برعکس حسابهایی که با یک مرکز ارتباط داده شده اند و … از ویژگیهایی است که امکان تحلیلهای متعدد را در یک فرم جهت مدیران مالی میسر می سازد.

امکان استفاده از کارتابل مالی توسط مدیران مالی قبل از دریافت اسناد حسابداری از سایر سیستمها مانند نرم افزار حقوق دستمزد ، نرم افزار خرید ، نرم افزار فروش ، نرم افزار انبارداری ،نرم افزار خزانه داری ، نرم افزار تولید و نرم افزار حسابداری صنعتیو نیز سایر سیستمها و نیز تسهیلات ویژه در هنگام کاربری سیستم بخصوص در هنگام صدور اسناد و سادگی کار با نرم افزارحسابداری مالی و ثبت کلیه عملیات با کیبرد و بدون نیاز به ماوس و در نتیجه بالا رفتن سرعت ثبت عملیات با توجه به کلیدهای میانبر پیش بینی شده در سیستم و نیز ارتباط با اکسل ( Excel ) و امکان تعریف چندین شرکت و انتقال بخشی از اسناد به شرکت دیگر از جمله امکانات سیستم می باشد.

سیستم حسابداری مالی ایده آل جزو بهترین نرم افزار های حسابداری مورد تایید وزارت دارایی بوده و بعد از اعلان خریداران مبنی بر استفاده از این نرم افزار حسابداری مالی ، نیاز به ثبت کلیه اسناد حسابداری در دفاتر پلمپ شده نمی باشد و تنها کافی است در هر سال ۱۲ سند خلاصه ای را که نرم افزارحسابداری بطور خلاصه برای ۱۲ ماه سال تولید می نماید در دفاتر قانونی تحریر شوند بدین ترتیب حجم عمده ای از ثبتهای دستی در سازمان حذف میگردد.

دریافت اصل کاتالوگ نرم افزار حسابداری مدارس و سی دی دمو یا قرار دیدن دموی نرم افزار

نرم افزارخرید

نرم افزار خرید با ایجاد یک ارتباط مناسب با سایر سیستم ها از جمله نرم افزار انبار، کنترل کیفیت، نرم افزار حسابداری انبار و سفارشات، نرم افزار حسابداری مالی و … لذت استفاده از یک نرم افزار یکپارچه MIS را به ارمغان می آورد .

تعریف چگونگی توالی ثبت عملیات و نیز استفاده از برگه های جاری که هر سازمان برای خود پیش بینی نموده ، از مهمترین ویژگیهای نرم افزار خرید می باشد .

در ابتدا کلیه مراحل سفارش و اخذ پیش فاکتور در نرم افزار انجام می پذیرد. بدین ترتیب که درخواست صدور پیش فاکتور خرید به فروشنده ارسال میگردد، فروشنده نیز پس از دریافت پیش فاکتور خرید و ثبت اتوماتیک یا دستی آن در سیستم اقدام به صدور فاکتور و نیز ارسال کالا مینماید .

همانطور که در نرم افزارفروش با توجه به اعتبار مشتری نسبت به ارسال کالا و تسویه حساب با وی اقدام می شود، بدین ترتیب که برای مشتریان فاقد اعتبار ابتدا فاکتور صادر می شود و بعد از تسویه حساب، کالا ارسال می شود و چنانچه مشتری دارای اعتبار باشد تا حد اعتبار وی ابتدا کالا ارسال شده و سپس نسبت به صدور فاکتور و تسویه حساب اقدام می شود، در سیستم خرید نیز ترتیب صدور برگه های رسید انبار، مجوز رسید و برگه خرید با توجه به ماهیت شرکت قابل تنظیم و استفاده می باشد .

برگه هایی چون مجوز رسید انبار جهت انجام عملیات کنترل کیفیت نیز در نرم افزار پیش بینی شده اند .

نرم افزار حسابداری شهردارینرم افزار فروش

آیا توقعات شما فراتر از ابزارهایی است که تاکنون دراختیار داشته اید؟

نرم افزار فروش ایده آل دات نت یکی از مهمترین و قویترین نرم افزارهای شرکت ایده آل سیستم می باشد و توسط آن قادر خواهید بود با ایجاد ارتباط طولانی مدت و سودآور با مشتریان خود، به رشد و توسعه فروش بپردازید .

سیستم فروش ایده آل .net شما را قادر میسازد قلمرو و موقعیت های فروش خود را به درستی مدیریت نمائید و با ارائه برنامه های صحیح و حفظ مشتریان، قویترین ابزار رقابت را در اختیار داشته باشید.

در اختیار گذاشتن ابزاری قدرتمند جهت تهیه آمار و اطلاعات سریع و صحیح در مورد مشتریان علاوه بر کمک به تصمیم گیریهای به موقع مدیران، باعث تضمین فروش بلند مدت و نیز یافتن مشتریان جدید بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف می شود .

ویژگیهایی چون امکان معرفی شرایط تسویه حساب هر مشتری و محاسبه و میزان بدهی وی با توجه به زمان تسویه حساب توافق شده، امکان تعریف ترتیب صدور برگه هایی چون مجوز خروج، خروج و فاکتور با توجه به وضعیت اعتباری مشتریان، امکان ثبت سفارشات نمایندگان از روی اینترنت و تعریف فیلدهای جدید در مورد آیتم ها و مشتریان و حتی تعریف فرمها و برگه های جدید و نامگذاری آنها جهت انجام عملیات پیش بینی نشده روزانه و دهها توانایی دیگر، از جمله توانائی های ارزنده ایده آل .net است .

نرم افزار مدیریت مراکز و پروژه

امکان معرفی مراکز که اصطلاحاً در سیستم مالی از آنها به عنوان حسابهای شناور نام برده میشود یکی از ویژگیهایی است که توانایی یک سیستم مالی را بالا برده و توسط آن علاوه بر اینکه از تعریف مجدد حسابهای تکراری پرهیز می شود، همواره میتوان از سیستم طی یک گزارش وضعیت مانده حساب یک حساب تکرار شونده را گزارشگیری نموده و دیگر نیازی نیست جهت تهیه گزارش های ویژه مدیریتی ،اطلاعات و آمار چندین گزارش را جداگانه تهیه و در هم ادغام نمود.

از جمله قابلیتهای مهم نرم افزار امکان معرفی ۳ مرکز ۷ سطحی موازی جهت هر سر فصل حسابداری می باشد که بدین ترتیب میتوان یکی از آنها را به پروژه ها اختصاص داد و در هر لحظه سود و زیان حاصل از یک پروژه را به راحتی رویت نمود.

گزارش مانده حساب یک مرکز، ترازهای متنوع و چند سطحی مراکز، سود و زیان مراکز و گردش حسابهای مرتبط با مراکز همگی از تواناییهای ممتاز نرم افزار می باشند .

نرم افزار تجمیع عملیات مالی و حسابداری تلفیقی

زیر سیستم تجمیع عملیات، ابزار توانمندی است که مدیران سازمانها را قادر می سازد از مجموع عملیات شرکتهای تابعه خود به سرعت و سادگی و در هر لحظه گزارشهای تلفیقی تهیه نمایند .

مجموعه گزارشهای تلفیقی پیش بینی شده در نرم افزار ، امکان رویت مجموع عملکرد شرکتهای زیر مجموعه را به طور یکجا میسر می سازد .

جهت تهیه گزارشهای تلفیقی الزامی به یکسان بودن تک به تک کدینگ حسابداری نمی باشد و حتی سرفصلهای حسابداری شعب میتوانند در هنگام تلفیق بطور خودکار ایجاد شوند.

نرم افزارخزانه داری (دریافت و پرداخت و چک)

بهبود نقدینگی شرکت درعین ایجاد ارتباط مناسب با خریداران و فروشندگان نیازی است که همه شرکتها با آن روبرو هستند.

در اختیار داشتن اطلاعات صحیح در مورد فروشندگان و خریداران و نحوه ایجاد ارتباطات صحیح برای بهینه ساختن تسهیلات اعطایی به مشتریان نکته بسیار مهمی در بازار رقابت امروز می باشد.

سیستم دریافت و پرداخت ایده آل.net یک نرم افزار قابل اعتماد و تثبیت شده ای است که به شما اجازه می دهد تا منابع خود را بدرستی مدیریت کنید و با اعمال کنترل های قویتر، هزینه های خود را کاهش دهید. توسط سیستم خزانه داری می توانید از اطلاعات به نحو موثرتری استفاده نموده و در نتیجه با مدیریت ارتباط خود با مخاطبین و مدیریت بهینه وجوه نقد و چک به تجارت خود رونق ببخشید.

نرم افزار ارزی

بسیاری از شرکتها بدلیل پیچیدگی و زمانگیر بودن روشهای جاری به روشهایی با کارایی کمتر اکتفا می کنند، ولی با داشتن ایده آل.net می توانید پیچیدگی ها را به نرم افزار، و ارائه ایده ها و طرحهای پیچیده و کارآمد را به مدیرانتان بسپارید .

نرم افزار ارزی از مجموعه سیستمهای ایده آل.net شما را قادر می سازد که کلیه عملیات روزانه خود را بصورت چند ارزی در سیستم ثبت نمائید و علاوه بر امکانات ارز پایه از امکانات ارز دوم پیش بینی شده در سیستم نیز بهره مند شوید.

نرم افزار حسابداری ایده آل دات نتسیستم تسویه حساب حرفه ای

از مهمترین نگرانی هر مدیر، میزان مطالبات وی و نحوه کنترل آنها و ارائه تسهیلات و کالا به هر مشتری در حد اعتبار او می باشد .

عدم وجود کنترلهای دقیق در هنگام فروش، تحویل و تسویه حساب کالاها میتواند هر سازمان را با خطرهای جدی روبرو کند .

ثبت توافقهای انجام شده با مشتریان در نرم افزار، شامل اعلام مدت زمان توافق شده در رابطه با تسویه هر فاکتور و تعیین قیمت توافقی با هر مشتری در نرم افزار

و نیز ارائه تسهیلات ویژه در رابطه با مشتریان خوش حساب، از جمله ارائه تخفیف در صورت تسویه نقدی یا تسویه زود هنگام

(early payment discount ) یا تعیین خسارات خاص در صورت تأخیر در پرداخت وجوه توافق شده فاکتورها( Finance Charge )

همگی از مواردی هستند که موضوع کنترل های دستی را غیر ممکن ساخته، اما میتوان با استفاده نرم افزار منحصر بفرد تسویه حساب حرفه ای

ایده آل .net ، با خیال آسوده کنترل های پیچیده را به نرم افزار سپرد .

سیستم به طور هوشمند در هنگام تسویه حساب با مشتریان لیست فاکتورهای تسویه نشده را به کاربر نشان میدهد و پس از اعلام میزان وجوه دریافتی می توان

بطور دستی یا بطور خودکار ( از اولین فاکتور تسویه نشده یا از آخرین فاکتور ) وجوه دریافتی را بر روی فاکتورهای تسویه نشده تقسیم نمود.

همچنین از قابلیتهای مهم نرم افزار ارائه گزارشها و نمودارهای متنوع در خصوص بدهی وتاخیرهای پرداخت مشتریان از جمله بدهی سنی مشتریان می باشد .

نرم افزار انبار و حسابداری انبار (انبار مصرفی)

بسیاری از شرکتها نیاز به ابزار دقیق و ساده ای دارند تا بتوانند سیستم انبار و توزیعشان را کنترل نمایند .

برای برآورده ساختن این نیاز، نرم افزار انبارداری از مجموعه سیستمهای یکپارچه ایده آل .net طراحی گردیده که کاربران می توانند با استفاده از امکانات

بسیار خاص و گسترده آن، عملیات تعدادی را در دپارتمان انبار ثبت نموده و با انتقال عملیات روزانه به دپارتمان حسابداری انبار، عملیات ریالی را

نیز به آن اضافه کنند.

در سیستم انبار میتوان دپارتمانهای مختلفی را تعریف نمود که هریک می توانند ثبت عملیات مربوط به انبار خود راعهده دار باشند، انبارهایی چون مواد اولیه، قطعات یدکی، کار درجریان ساخت و انبار محصول ازآن جمله اند.

زیر سیستم انبار با ارتباط خود با سایر سیستمها علاوه بر جلوگیری از ثبت تکراری عملیات و ایجاد اطمینان از صحت انجام امور، آخرین اسناد حسابداری مربوط به عملیات خود را صادر می نماید. همچنین دپارتمان فروش را از آخرین تولیدات انبار محصول مطلع می سازد. انبار کار در جریان نیز بطور خودکار آخرین کسری خود را جهت تامین مواد به انبار مواد اولیه اعلام می نماید. امکاناتی چون معرفی چند واحد شمارش متفاوت جهت هر کالا، معرفی موارد و فیلدهای اطلاعاتی جدید با نام دلخواه جهت هر کالا، هر مرکز مصرف و هر برگه ، قابلیت تعریف بارکد بین المللی و داخلی و دهها قابلیت دیگر از جمله مهمترین ویژگیهای این نرم افزار می باشد.

نرم افزار انبار قابلیت هماهنگ شدن با تکنولوژی های مدرن انبارداری چون RFID(Radio Frequency Identification) و نیز تجهیزات Offline شمارش انبار و تحویل کالا وهمچنین تجهیزات بارکد خوان را داراست.

ثبت عملیات ریالی مربوط به وقایع انبار از جمله اموری است که در صورت عدم وجود یک سیستم هوشمند حسابداری انبار موجب ایجاد دوباره کاریها و بعضاً اشتباهات میگردد. نرم افزار حسابداری انبار شرکت ایده آل سیستم، پس از مطلع شدن از عملکرد روزانه و تعدادی سیستم انبار قابلیت ثبت عملیات ریالی را به دپارتمان حسابداری انبار میدهد و سپس کلیه عملیات پس از تائید نهائی مدیریت تبدیل به سند حسابداری می گردند.

لازم بذکر است سیستم حسابداری انبار شامل کلیه تواناییهای سیستم انبار می باشد.

ارتباط بین نرم افزار انبار و حسابداری انبار به روشهای مختلفی میسر بوده و در هر روش آخرین عملیات و حتی در برخی از روشها اصلاحات جدید ثبت شده در یک واحد به واحد دیگر نیز اطلاع داده می شود.

نرم افزار تولید و قیمت تمام شده

آیا شما جزء کسانی هستید که برای رسیدن به پایان سال و به دست آوردن قیمت تمام شده کالای خود روز شماری می کنید و یا هر لحظه که تصمیم بگیرید قیمت تمام شده کالاهای خود را در اختیار دارید؟

در نرم افزار کنترل تولید و بهای تمام شده ایده آل دات نت، ابتدا فرمول ساخت(BOM: bill of material) کلیه کالاهای نیمه ساخته و محصولات معرفی می شود، سپس با تقسیم هزینه های دستمزد و سربار بر روی کالاهای تولیدی ، قیمت تمام شده هر محصول بدست می آید.

از جمله مهمترین ویژگیهای سیستم کنترل تولید و قیمت تمام شده، امکان معرفی فرمول ساختهای متعدد جهت تولید یک کالا می باشد، بدین ترتیب علاوه بر اینکه در صورت اعمال تغییر در فرمول ساخت کلیه سوابق گذشته حفظ می شود، در هر زمان می توان کالاها را طی فرمولهای متعددی تولید نمود .

توانایی بسیار گسترده سیستم در عین اتوماتیک بودن امور و سادگی، از ویژگیهای مهم نرم افزار کنترل تولید و بهای تمام شده به شمار می آید.

نرم افزار عملیات شعب و دپارتمانها

سازمان هایی که مدیریت شعب خود در سراسر کشور را یکجا و بطور متمرکز در دفتر مرکزی بعهده دارند، یا سازمان هایی که در مرکز خود، از دپارتمانهای متعددی تشکیل شده اند و مایلند عملکرد هر یک از دپارتمانهای خود را بطور مجزا و نهایتاً سر جمع عملکرد آنها را بطور یکجا طی یک عملیات متمرکز بررسی نمایند، همواره با روش های سنتی که آنها را مجبور می ساختند تا به تعداد شعب خود یا به تعداد دپارتمان هایشان، شرکت های مجزا تعریف نمایند با مشکل مواجه هستند.

نرم افزار شعب و دپارتمان ایده آل دات نت این امکان را فراهم می آورد که شعب خود را تحت لوای یک شرکت و بصورت دپارتمان معرفی نمایید و عملیات روزانه را به تفکیک هر دپارتمان بطور مجزا ثبت نموده و در صورت تمایل به بررسی عمکرد یک دپارتمان یا سرجمع عملکرد آنها، در یک شرکت و بدون نیاز به جابجا شدن بین شرکتها و انجام عملیات تجمیع، به سادگی به گزارشهای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

لازم بذکر است که پارامترهای سیستم به تفکیک دپارتمان یا شعب می تواند متفاوت بوده و ماحصل عملیات آنها تحت یک شرکت و یا دپارتمان مربوطه ثبت مالی می شوند.

این سیستم از نرم افزارهای منحصر بفرد شرکت ایده آل سیستم می باشد.

portable-accountingنرم افزار حقوق و دستمزد

رشد و پیشرفت هر شرکت در گروه رشد و پیشرفت پرسنل آن شرکت و رضایت آنان از محیط و شرایط کاری خود می باشد .

اعمال صحیح کنترلها و دقت محاسبات هر ماه و سرعت در پردازش اطلاعات و پرداخت به موقع حقوق بدون نیاز به انجام محاسبات دستی و دریافت خودکار اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب امری است که باعث ایجاد آرامش بیشتر در محیط می باشد.

این سیستم ضمن حفظ منافع شرکت و در عین حال ارائه آمار و نمودارهای متنوع، به مدیریت کمک می نماید با کنترل هزینه های شرکت به افزایش سودآوری شرکت بپردازد .

سیستم پرسنلی و حقوق ودستمزد یاد که یکی از زیر سیستمهای ایده آل.net می باشد شما را قادر می سازد که کارکرد پرسنل را به طور اتوماتیک از دستگاههای حضور و غیاب دریافت نموده و محاسبات دقیق ماهانه حقوق را به روش دلخواه انجام داده و سپس دیسکت بانک را جهت پرداخت حقوق تهیه نمائید. همچنین با ارائه دیسکت بیمه به سازمان تأمین اجتماعی و وزارت دارای و نهایتا صدور سند حسابداری جهت حسابداری مالی، کلیه امور شرکت خود را بدون نیاز به کار اپراتور انجام دهید.

نرم افزار کارتابل

نرم افزار کارتابل بخش منحصر به فرد نرم افزار ایده آل.net می باشد و توسط آن مدیر مالی قادر خواهد بود کلیه عملیات سایر سیستمها را که باید از طریق سند حسابداری به سیستم حسابداری منتقل شوند، رویت و بررسی نموده و در صورت تایید آنرا تایید و به سندهای حسابداری اضافه نماید و یا در صورت عدم تایید به واحد مربوطه جهت رفع مشکل ارجاع دهد.

پس از تایید شدن کارتابل، برگه اصلی که سند حسابداری از روی آن صادر شده به وضعیت Read only تبدیل می شود ولی مدیر مالی قادر است در هر زمان که مایل باشد با خارج نمودن سند مربوطه از لیست اسناد خود اجازه اصلاح برگه اصلی را به کاربر دپارتمان مربوطه بدهد.

اسناد حسابداری صادر شده از روی برگه های دپارتمانهای دیگر مثل دپارتمان فروش غیرقابل اصلاح هستند و فقط با تغییر فاکتور فروش مربوطه تغییر می کنند.

نرم افزار بودجه و اعتبارات

موفقیت هر شرکت و سرعت در رسیدن به اهداف بستگی به مدیریت و برنامه ریزیهای مدیریتی دارد .

مشخص نمودن اهداف آینده و زمان رسیدن به اهداف، تعیین سقف هزینه ها، تهیه Sales plan،Management plan و Business plan همگی از مواردی هستند که میزان ریسک را کاهش داده و درصد موفقیت را افزایش می دهد.

از جمله سیستم های مهمی که هر لحظه مدیریت را در جریان توانایی های خود قرار می دهد سیستم بودجه و اعتبارات می باشد .

این سیستم با دریافت اطلاعات از حسابداری مالی در مورد ثبت وقایع و یا دریافت میزان بودجه پیش بینی شده در مورد هر حساب، هر لحظه مدیریت را در جریان انحرافات عملکرد جاری از بودجه پیش بینی شده قرار می دهد.

نرم افزار گزارش ساز

از آنجا که هیچگاه نمی توان ادعا نمود یک نرم افزار کلیه گزارش های سلیقه ای سازمان را پوشش می دهد، اقدام به تهیه ابزاری نمودیم که توسط آن به راحتی می توان گزارش های جدید را به نرم افزار اضافه نمود.

برای سهولت تهیه گزارش های جدید، پیش بینی های متعددی در نرم افزار شده است. از جمله اینکه کلیه فیلدهای اطلاعاتی که با نام های انگلیسی در Databaseذخیره شده اند با نام های متناظر فارسی به کاربر نشان داده می شوند.علاوه بر این خود سیستم بطور هوشمند فیلدهای مهم اطلاعاتی را که کاربر انتخاب می نماید، در صفحه پارامترها به عنوان فیلتر در گزارش نمایش میدهد تا کاربر بتواند محدوده گزارش مورد نیاز خود را به سادگی مشخص نماید.

نرم افزار کمیسیون و بازاریابی حرفه ای

کمیسیون عاملی است که باعث میشود اعضای تیم فروش خود را در رشد و ارتقاء شرکت سهیم بدانند. تعیین صحیح نحوه محاسبه کمیسیون به نحویکه منافع سازمان و نیز اعضاء تیم فروش را به بهترین وجه تامین نماید، گاه مستلزم سیاست گذاری هایی است که بدلیل پیچیدگی نحوه محاسبه، در سیستمهای غیر مکانیزه از آنها اجتناب میشود.

سیستم منحصر بفرد کمیسیون حرفه ای ایده آل .net به شما این امکان را میدهد تا پیچیده ترین روش های محاسبه کمیسیون را در نرم افزار معرفی نمایید و با خیال راحت به فروش بیشتر فکر کنید.

در نرم افزار کمیسیون پیشرفته امکان پرداخت کمیسیون به ۴ نفر در آن واحد و برای هر فاکتور امکان پإیر است بدین ترتیب شرکتهاهاییکه دارای سیستم گسترده فروش و بازاریابی می باشند میتوانند سهم کمیسیون هر یک از ۴ نفری را که در فروش یک کالا موثر بوده اند را محاسبه و پرداخت نمایند.

نرم افزارسرویس و خدمات

هنگامی که گستره فعالیت های خود را با ارائه سرویس و خدمات افزایش می دهید به ابزاری نیاز دارید که بتواند بطور شایسته سیستم سرویس و خدمات را هدایت کرده و گزارش های متنوعی از عملکرد سازمان به مدیریت ارائه نماید .

در سیستم خدمات و سرویس ابتدا کلیه خدمات، گروه بندی شده و ویژگی های عمومی هر خدمت به سیستم معرفی می گردد. در عین حال هر سازمان می تواند ویژگی های خصوصی هر خدمت را با توجه به نیاز خود به سیستم معرفی نماید .

از مهمترین ویژگیهای سیستم ارائه گزارشها و نمودارهای متنوع از سرویسها و خدمات ارائه شده و مطلع شدن مدیریت از عملکرد و مطلوبیت خدمت می باشد .

سیستم کاربری و ورود اطلاعات از روی اینترنت

امکان استفاده از نرم افزار به روشهای مختلف و در محیطهای متفاوت از ویژگیهای منحصر بفرد نرم افزارهای ایده آل سیستم می باشد. علاوه بر اینکه از نرم افزارها می توان در محیطهای تک کاربره و شبکه استفاده نمود، امکان کاربری و ثبت اطلاعات از روی اینترنت در نسخه تحت Web نرم افزارها میسر می باشد.

بدین ترتیب سازمانهائی که دارای شعب متعدد می باشند، میتوانند بجای خرید نسخ متعدد جهت شعب خود و صرف هزینه های گزاف، یک نسخه نرم افزار تحت Web را خریداری نموده و از طریق اینترنت از نرم افزار استفاده نمایند.
تکنولوژی به کار رفته در تولید نرم افزار بگونه ای می باشد که در قسمت ورود اطلاعات، کاربران نیاز نیست بر روی ابزار محدودی چون مرورگر IE (Internet explorer) عملیات خود را ثبت کنند و برای اینکه کاربران بتوانند همان راحتی و تواناییهای کار با یک نرم افزار تک کاربره یا تحت شبکه را داشته باشند، از تکنولوژی Smart Client استفاده شده است. همچنین کاربرانی که مایلند از بخش گزارشگیری از روی اینترنت نرم افزار استفاده کنند می توانند به راحتی فقط به اینترنت وصل شده و به بخش گزارشات نرم افزار متصل شده و اقدام به گزارشگیری نمایند .

سیستم هوشمند گزارشها وآنالیزهای مدیریتی ( تحلیل ۳۵۰۰ )

امروزه مدیران هوشمند با آنالیز و بررسی آمار متنوع از اطلاعات صحیح میتوانند برنامه ریزی نمایند و موجبات رشد ایده آل سازمان خود را فراهم آورند. زیرا دسترسی به اطلاعات صحیح و گزارشهای دقیق به ضرورتی جهت پیشرفت تبدیل شده است .

این ابزار برای شما یک بصیرت و دید روشن و قدرتمند فراهم می آورد تا به سادگی به کلیه اطلاعات سازمان خود که در قسمتهای مختلف نرم افزار ثبت شده، دسترسی داشته و آنها را مرور نمایید .
بدین ترتیب شالوده اطلاعات ثبت شده در نرم افزار در غالب گزارشهای مهم مدیریتی در اختیار قرار میگیرد و از آن می توانید بعنوان پلی برای پر کردن خلاء بین اطلاعات ثبت شده و سیستم آنالیز مطلوب خود استفاده نمائید و با بکارگیری آن میتوانید نقاط ضعف سیستم خود را بیابید ودر جهت میل به اهداف خود با سرعت قدم بردارید .

تحلیل ۳۵۰۰ مجموعه ای از ۳۵۰۰ گزارش آماده مدیریتی می باشد که از ترکیب اطلاعات ثبت شده در سیستم ، گزارشهای بسیار متنوع و جالب مدیریتی را بصورت آماده و بدون نیاز به طراحی گزارش در اختیار مدیریت سازمان قرار می دهد، در ضمن امکان تهیه نمودار به شکلهای میله ای ، ستونی ، حلقه ای و … از روی هر یک از ۳۵۰۰ گزارش در نرم افزار پیش بینی شده است .

نرم افزار فروشگاه های زنجیره ای

بکارگیری ابزاری مناسب در فروشگاه های زنجیره ای و پیش بینی ویژگی های نرم افزاری ویژه و هماهنگی بین نرم افزار خریداری شده با سخت افزارهای فروش فروشگاهی ( point of sale ) از مهمترین موارد در راه اندازی یک سیستم موفق فروشگاهی می باشد .

استفاده صحیح از تکنولوژی بارکد، ثبت عملیات بارکد بین المللی در کلیه عملیات، امکان تعریف بارکد درون سازمانی، تسهیلات ویژه در هنگام صدور فاکتور جهت سرعت عمل و کاهش زمان به حداقل ممکن، امکان چاپ فاکتور به شکل فروشگاهی و دهها قابلیت دیگر، همگی مسائلی است که در سیستم فروشگاهی پیش بینی شده است .

در ضمن ارتباط بین سیستم های فوق با کامپیوتر مرکزی چه در شبکه محلی و چه در پروژه های گسترده اینترنتی و تبادل سنکرون اطلاعات از دیگر ویژگی های مهم نرم افزار می باشند .

نرم افزار کنترل سریال

آیا همزمان با توسعه ساختار مالی و فروش، ساختارهای داخلی و کنترلی خود را نیز تقویت نموده اید؟

پیگیری کالاهای معیوب و یافتن دلایل بروز مشکل از جمله مواردی است که وجود یک سیستم قوی جهت کنترل سریال را الزامی می نماید و به طبع منجر به تولید کالاهای مرغوبتر و جلب رضایت مشتری میگردد .

از طریق پیگیری دقیق سریال کالاهای فروخته شده علاوه بر مشخص شدن زمان فروش کالا و مدت گارانتی باقی مانده از هر کالا می توانید پی ببرید که کالای مذکور در چه تاریخی و طی چه پروسه ای تولید شده و حتی جهت تولید کالای مذکور از چه مواد اولیه ای، طبق چه فرمولی استفاده شده است.

همچنین شرکتهایی که فعالیت بازرگانی دارند نیز می توانند از طریق اعلام شماره سریال کالا به مدت گارانتی باقیمانده ای که فروشنده اصلی متعهد می باشد پی ببرند .

نرم افزار هوشمند توزیع و پخش حرفه ای

در یک شبکه پخش در اختیار داشتن اطلاعات صحیح از شعب، موجب موفقیت و منحصر به فرد بودن شما می گردد. با تشخیص صحیح کالاهای پرفروش و کم فروش (تندرو و کندرو) در هر شعبه باید از انباشته شدن بی مورد کالاها جلوگیری کرده و کالاهای پر فروش را شناسایی و آنها را بموقع و به اندازه کافی تأمین نمایید.

سیستم گسترده توزیع و پخش شرکت ایده آل سیستم علاوه بر در اختیار گذاشتن اطلاعات حساس مورد نیاز مدیریت، همواره با جمع آوری زمانهای صرف شده جهت امور مختلف، گزارشهای ویژه ای را در اختیار مدیریت قرار داده و نشان می دهداز ابتدای ثبت سفارش توسط مشتری، ثبت اطلاعات در کامپیوتر، ارائه درخواست آماده سازی کالا به انباردار، آماده سازی، ارسال و نهایتاً تسویه حساب، چه مقادیر زمانی توسط چه افرادی صرف شده و نقاط بهینه و ضعف سازمان را مشخص می نماید.

از مهمترین ویژگیهای نرم افزار، امکان انتقال اطلاعات شعب به دفتر مرکزی و تهیه گزارش های تجمیعی می باشد.

همچنین نحوه ارتباط بین شعب و نیز شعب و دفتر مرکزی با توجه به plan مورد نیاز هر سازمان قابل تنظیم بوده و در موارد خاص، اجازه مطلع شدن شعب از اطلاعات یکدیگر داده شده و در سایر موارد اجازه رؤیت یا انتقال محرمانه هر شعبه به شعبه دیگر داده نمی شود.

از دیگر ویژگیهای مهم سیستم، ارتباط با سایر سیستم ها جهت ایجاد امکان تعریف campaignهای مختلف تبلیغاتی جهت ارائه تخفیف و تسهیلات ویژه و نیز محاسبه حرفه ای کمیسیون کارشناسان فروش متعدد می باشد که بطور موازی می توانند از کلیه فروش های شرکت مشمول کمیسیون شوند.

سیستم Campaign و تخفیف های حرفه ای

ایجاد منافع بیشتر یک سازمان جز با ایجاد منافع بیشتر برای مشتریان و شرکای تجاری میسر نبوده و این موضوع جز با داشتن ابزار قوی جهت کنترل تسهیلات میسر نمی باشد .
زیر سیستم Campaign به شما این امکان را میدهد که در دوره های زمانی مختلف تسهیلات ویژه ای با ویژگیهای مورد نظر خود طرح نمائید و با خیال راحت به گسترش فروش خود فکر کنید و مسئولیت انجام محاسبات و کنترلهای ویژه را به نرم افزار بسپارید .

از جمله توانائیهای سیستم، امکان تعریف تخفیف های حرفه ای جهت مشتریان و نمایندگان می باشد و طی آن، طول مدت تخفیف کالاهای مشمول تسهیلات، مبنای تعدادی، ریالی ردیفی فاکتور و ریالی جمع فاکتور و نیز جدول صعودی یا نزولی تخفیف بصورت درصدی از مبلغ فروش یا مبلغ ثابت اعلام میگردد .
شرکتهایی که دارای شعب متعدد می باشند نیز می توانند طرحهای مختلفی برای شعب متفاوت قائل شوند .

نرم افزار استهلاکات و دارائی ثابت

در دنیای رقابت امروز، مدیریت دارائی ثابت، آخرین چیزی است که می بایست باعث نگرانی مدیران باشد.

شما باید به دنبال نرم افزاری بگردید که مسائل مالی و اجرایی دارائی هایتان را به عهده گیرد و وقتتان را صرف مسائل مهمتری کنید که باعث رشد و موفقیت شرکتتان می شود.

دارائیهای ثابت امروزه مجموعه ای بزرگ و حائز اهمیت از کل دارائیهای شرکتها را به خود اختصاص میدهند. مجموعه ای که نقش حیاتی را در پیشبرد اهداف شرکت دارند.

مدیریت و کنترل چرخه خرید و ورود، بهره برداری و استفاده ،انتقال و واگذاری، فروش و اهداء آنها امری اجتناب ناپذیر می باشد. همچنین به دلیل استفاده از آنها در چندین دوره مالی با مفهوم استهلاک مواجه اند که محاسبه آن یکی از کوچکترین خدمات این سیستم پیشرفته می باشد .

سیستم امنیت حرفه ای

اگر نگران اطلاعات خود در داخل یا خارج از سازمان خود می باشید.
اگر سیستمهای کنترل دسترسی عادی رضایت شما را تأمین نمی کند.
اگر می خواهید علاوه بر سیستم رمزگذاری و نام کاربری عادی، به سیستمهای حرفه ای شناسایی چون اثر انگشت، pin code ، RFID Detector و حتی IRIS مجهز شوید.
اگر میخواهید علاوه بر تعیین قابلیت های کاری هر کاربر، دامنه اطلاعاتی را که در دسترس اوست را نیز تعیین کنید.
همه را میتوانید در سیستم امنیت حرفه ای ایده آل .net بیابید. زیر سیستم امنیت حرفه ای حاصل تحقیقات گسترده و تهیه ابزار پیچیده توسط شرکت ایده آل سیستم و همکاری با شرکتهای متخصص در زمینه سخت افزار و نرم افزار حرفه ای خارج از کشور می باشد که حاصل آن آسایش خاطر مدیریت هر سازمان را تأمین می نماید.