تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت مسیح و آغاز سال میلادی ۲۰۱۸

شرکت ایده آل سیستم به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت مسیح و آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی  به تمام مسیحیان ایران در سرتا سر دنیا به ویژه ایران عزیزمان تبریک و شادباش می گوید.

از این رو سعی بر این داشته ایم تا خلاصه ای کوتاه از این جشن که برای اقلیتی از ایرانیان مهم بوده است ، توضیحات مختصری ارائه کنیم.

تاریخچه :

ولادت حضرت مسیح که همراه با آن آغاز سال میلادی جدید (شب ژانویه) را شامل می شود در هر ساله  مردم جهان با مذهب مسیحیت سعی در اجرای این آیین کهن و باستانی را به نحو احسن دارند.

در این شب که خانواده ها گرد هم آمده ، در کنار یکدیگر به شادی می پردازند ، بزرگان به کودکان در لباس معروف آن پیرمرد (بابانوئل یا پاپا نوئل) هدایایی اهدا می کنند.

یکی از رسوم زیبای این روزها کمک به قشر ضعیف جامعه می باشد ، بابانوئل که نماد مردی پر محبت در شب ژانویه می باشد دارای مشخصاتی از جمله : مردی مسن همراه با ریش های بلند سفید در لباسی (شنل) قرمز رنگ با کوله ای پر از هدایا می باشد.

 

 

بار دیگر شرکت ایده آل سیستم تولید کننده نرم افزارهای حسابداری یکپارچه و تحت شبکه ، به مناسبت آغاز سال نو میلادی ۲۰۱۸ به تمامی ایرانیان مسیحی عزیز تبریک و شاد باش اعلام می دارد و از خداوند منان خواستاریم که همیشه در کنار یک دیگر با شادی و موفقیت زندگی کنید.

1 پاسخ
  1. اختراع
    اختراع says:

    خیلی مطلب عالی تو سایتتون بود ،، خیلی اتفاقی پیداش از گوگل کردم

    با اجازتون من این صفحه برای دوتا از دوستام تلگرام کردم ،، ممنون

دیدگاه ها غیر فعال است.