دیجیتال ساینیج چیست ؟

دیجیتال ساینیج در مفهوم به معنی اطلاع رسان دیداری می باشد و هدف آن جلب توجه بیننده و مخاطب قرار دادن ایشان جهت اطلاع رسانی با اهداف در نظر گرفته شده برای آن دستگاه بسته به نوع فعالیت شرکت و یا دارنده سیستم مذکور است.سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) که از آن به عنوان دیجیتال ساینج , صفحه نمایش دیجیتالی و یا رایانما هم نام برده می شود ، نوعی سیستم نمایش تلویزیونی است که خدماتی نظیر اطلاع رسانی به صورت چندرسانه ای (مولتی مدیا) , نمایش کانال های تلوزیونی به صورت زنده ، نمایش تبلیغات و اسپانسرینگ ، معرفی محصولات ، دریافت آخرین اخباراز طریقاینترنت و هزاران قابلیت دیگر را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد .

ساینج در مفهوم به معنی اطلاع رسان دیداری می باشد و هدف آن جلب توجه بیننده و مخاطب قرار دادن ایشان جهت اطلاع رسانی با اهداف در نظر گرفته شده برای آن دستگاه بسته به نوع فعالیت شرکت و یا دارنده سیستم مذکور است . امروزه سیستم های نمایش هوشمند یا همان Digital Signage به اولین وقدرتمند ترین ابزار اطلاع رسان شرکت ها و صاحبان کالا یا خدمات تبدیل شده اند و به دلیل کاهش هزینه تبلیغات ، امکان استفادهاز محتوا چندرسانه ای ( متن، تصویر و صدا ) و میزان تاثیر انکار ناپذیر آن بر روی مخاطبان ، سیستم مذکور را از ارکان اصلی سیستم های اطلاع رسان خود می دانند.

دیجیتال ساینیج

کاربردها

ارتباط با شرکت ها

بانک ها

فرودگاه ها

رستوران ها

فروشگاه ها

سازمان های دولتی

مراکز آموزشی

مراکز تفریحی

معابر عمومی

حمل و نقل عمومی

فروشگاه ها

رستوران ها

تیم حرفه ای ما در شرکت ایده آل سیستم با ارایه خدمات دیجیتال ساینیج با نام تجاری ایده آل ساینیج از طراحی تا راه اندازی سیستم در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و تلاش می کنیم با ارایه خدمات مطلوب برند شما روز به روز موفق تر از قبل کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ما به آدرس http://idealsignage.com با ما در تماس بوده و از سایر خدمات ما نیز مطلع شوید